KONST / Litografier / Färglitografi 15086074
nr 1508 6074
Terence Warren
(f. 1948), Storbritannien
Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 78x58 cm, yttermått inklusive ram: 92x71 cm
Terence Warren, brittisk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:35:17
12/12 16:26:25